V zimných mesiacoch sa ľuďom nechce tráviť veľa času na čerstvom vzduchu. Dôvodom je hlavne chlad, ktorý nám ľuďom prekáža. So žiakmi našej školy sme sa prostredníctvom rozhovoru venovali aj téme chlad, zima a ako vplývajú na naše zdravie. Pobyt na čerstvom vzduchu je pre zdravie prospešný a otužovanie posilňuje našu imunitu. Naši žiaci si následne zahrali športové aktivity aj v zimnom mesiaci. Po športových aktivitách sme viedli rozhovor, ako sa cítia po pobyte na chladnom čerstvom vzduch a zhodnotili svoje pocity.
Mgr. Daniela Vaščáková, 12.3.2024
