Počas mesiaca október a november sme sa zapojili do výtvarnej súťaže na tému: „Ako som vnímal mojimi očami, využíval čas a pomáhal počas pandémie. Ako by som pred ňou vedel chrániť školu, rodinu a kamarátov.“ Rôznymi výtvarnými technikami hravou formou sme sa snažili priblížiť poučný výsledok uvedomujúc si dôležitosť sa chrániť, dodržiavať hygienu a pomáhať druhým.
Žiaci zhotovili výkresy. Hotové práce sme poslali na Okresný úrad, odbor krízového riadenia v Spišskej Novej Vsi. Po ukončení súťaže budú výherné práce vystavené na vernisáži a výhercovia budú odmenení vecnými cenami.
Mgr. Martina Záhradníková, 13.11.2020
